17 Февруари, 2025

Един от пилотите на падналия самолет се опитвал да разбие вратата

Един от пилотите на падналия самолет се опитвал да разбие вратата

Мистерия за това, какво се е случило, преди да се разбие самолетът, става все по-пълна. Един от пилотите на катастрофиралия във Франция самолет на компанията Germanwings преди падането на самолета е напуснал пилотската кабина и след това не е могъл да се върне, съобщава New York Times, позовавайки се на един от участниците в разследването, който се опира на данни от „черните кутии“ на самолета.

„Човек от вътрешността на самолета отначало е почукал леко на вратата на пилотската кабина и не е получил отговор. След това е почукал по-силно и пак не е получил отговор. Отговор така и не се получава. На записите може да се чуе, как той се опитва да разбие вратата“, разкрива специалистът.

Стана ясно още, че загиналите ученици са получили с жребий възможността да пътуват до Испания.

Сподели:
Израелската армия съобщи, че е ликвидиран командир на "Хамас" в Ливан

Израелската армия съобщи, че е ликвидиран командир на "Хамас" в Ливан

Напоследък е планирал терористични атаки, ръководени и финансирани от Иран

Защо срещата в Париж беше организирана толкова внезапно?

Защо срещата в Париж беше организирана толкова внезапно?

Днес европейски държавни и правителствени ръководители се срещат в Париж, за да обсъдят как да реагират на новия курс на САЩ и политическата риторика на американския президент Доналд Тръмп

Зеленски уговаря с президента на ОАЕ връщане на пленени украинци

Зеленски уговаря с президента на ОАЕ връщане на пленени украинци

Обединените арабски емирства имат съществена роля като посредник за връщането на пленени и задържани в Русия по време на войната украинци, сред които много деца