На борда на подводницата е имало 44 души екипаж, като в най-добрия случай тя е разполагала с кислород до 22 ноември.
Целият екипаж на изчезналата аржентинска подводница вероятно е загинал. На борда й се намират 44 души, съобщават световните информационни агенции.
Все още обаче съдбата им не се оповестява официално. Издирването продължава.
Властите уверяват, че се прави всичко възможно, но много от роднините на изчезналите са загубили надежда.
Вчера беше съобщено, че в района на изчезването на подводницата "Сан Хуан" е избухнал взрив.
Властите разследват каква е причината за него.
Подводницата на аржентинските военноморски сили прекъсна комуникационната си връзка с командването на 15 ноември по пътя си от пристанището Ушуайя до базата си в град Мар дел Плата.
На борда на подводницата е имало 44 души екипаж, като в най-добрия случай тя е разполагала с кислород до 22 ноември.
Още от Свят
Путин заговори за мирни преговори, но върху параметрите от Анкъридж и Истанбул 2022
Отново нарече украинското ръководство „неонацистки режим“
САЩ в ООН: Русия трябва да сключи мир, времето не e на нейна страна
„Стига, стига толкова, време е за незабавно прекратяване на огъня"
ООН започва евакуация на 11 000 моряци, блокирани в Персийския залив заради затварянето на Ормуз
„Осигурихме необходимите гаранции за безопасност и внимателно проверихме условията за безопасно корабоплаване"