Взривове в бюро за обмяна на валута и в магазина са избухнали днес в украинския град Херсон, има убити и ранени, съобщава телевизия "Интер".
Очевидци съобщават, че в обменното бюро влязъл мъж с пакет и заплашил да го взриви, ако не му предадат наличните пари. Служителите отказали и той задействал взривно устройство, в резултат на което загинал.
В другия случай мъж носел раница, която по неизвестни причини се взривила. Мъжът е починал от получените рани.
Още от Свят
Представители на "Хизбула" и "Хамас" се срещнаха в Техеран с иранския външен министър
"Хизбула" бе представена от висши членове, сред които бившия министър Мохамед Фнейш и депутати, съобщи свързаната с ливанското движение телевизия "Ал Манар".
Майкъл Наки: Юни се превърна в рекордно неуспешен месец за армията на Путин
И двете страни, с редки изключения, настъпват чрез проникване между вражеските позиции, защото непрекъсната фронтова линия отдавна не съществува
Отмениха парада в САЩ за 4 юли поради екстремни горещини във Вашингтон
Прогнозите са, че температурите в окръг Колумбия ще се повишат до 45 градуса по Целзий през деня