9 Април, 2026

Късметлийка отиде да си прибере печалбата от лотарията, по пътя удари джакпота

Късметлийка отиде да си прибере печалбата от лотарията, по пътя удари джакпота

Жената била разочарована от първоначалната награда, защото мечтаела да удари по-голяма сума

Жена от Северна Каролина, която отивала да прибере печалбата си от 10 хиляди долара от тотализатора, спряла по пътя и си купила друг билет, с който пък уцелила джакпот от 1 милион долара, съобщава агенция ЮПИ. Името на щастливката е Кимбърли Морис от град Уейк Форест.
 
Тя била малко разочарована от първата си печалба, защото цял живот мечтата й била да уцели милионен джакпот. Тя се сбъднала на връщане вкъщи, когато се отбила в закусвалня в град Роли и си купила билет "Даймънд дизлър". Той се оказал печеливш и й донесъл стократно по-голяма сума от първия. Игра на късмета: Канадец спечели за втори път милион от лотарията. Запитана как обяснява неистовия си късмет, Кимбърли отговаря: „Просто обичам да играя на лотария!“.
Сподели:

Коментари (0)

Белият дом: Иран трябва да отвори Ормузкия проток незабавно, бързо и безопасно

Белият дом: Иран трябва да отвори Ормузкия проток незабавно, бързо и безопасно

Доналд Тръмп изпраща вицепрезидента Джей Ди Ванс и други преговарящи в пакистанската столица за разговори с Иран, които ще започнат в събота, съобщи Белият дом.

Престолонаследникът на Иран отговори на Тръмп: Каква промяна на режима? Те са същите хора

Престолонаследникът на Иран отговори на Тръмп: Каква промяна на режима? Те са същите хора

Пахлави, чийто баща Мохамед Реза беше свален от власт от Ислямската революция през 1979 г., многократно е заявявал, че е готов да поведе прехода, ако Ислямската република падне във войната със САЩ и Израел, която избухна в края на февруари.

Тръмп ще обсъди възможността за напускане на НАТО от САЩ с Марк Рюте 

Тръмп ще обсъди възможността за напускане на НАТО от САЩ с Марк Рюте 

САЩ и НАТО влизат в остър конфликт заради войната с Иран и блокадата на Ормузкия проток. Доналд Тръмп заплашва с излизане от алианса, докато напрежението расте. Американският президент ще продължи да обсъжда с Бенямин Нетаняху идеята за включването на Ливан в споразумение за прекратяване на военните действия срещу Иран, на фона на крехко примирие и растящ глобален риск.