„Ислямска държава“ контролира албанското село Лазарат – престрелките между полицията и наркотрафикантите продължават. Това съобщава македонското издание Telegraf.
“Селото от вчера прилича на военна зона, след като започна полицейска операция за разбиване на наркогрупите” пише медията. Според медии в Тирана производството и продажбата на марихуана в Лазарат се контролира от „Ислямска държава“, която от вчера воюва с албанската полиция. Вчера е загинал и един полицай, който е бил уцелен от снайпер.
Още от Свят
"Хамас" потвърди смъртта на военния си лидер Ода - вероятно последният от висшия съвет на "Изедин ал Касам"
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че Ода е ръководил разузнавателното подразделение на "Хамас" по време на атаките на 7 октомври 2023 г.
Украйна въвежда „логистически локдаун“ за руската армия: Фьодоров разкри подробности
Още това лято руската армия трябва да усети „логистически локдаун“ благодарение на засилените удари със сре
YouTube започва да обозначава автоматично видеоклиповете, генерирани с AI
Аторите ще могат да оспорват поставените етикети, ако смятат, че съдържанието им е неправилно обозначено като генерирано с AI