Мъжът, който уби бившата си съпруга, новия й партньор и още четири деца в Загреб, се самоуби при арестуването му от полицията, съобщи хърватският сайт Индекс.
Пето дете - седеммесечно бебе, което оцеля при клането, е в болница.
След убийството бе организирана голяма операция за издирване на мъжа на цялата територия на Хърватия. Около 4 часа сутринта местонахождението му бе открито и при арестуването той извършил самоубийство.
Мотивът за убийството засега е неизвестен, но се предполага, че става въпрос за ревност.
Фактор
Пето дете - седеммесечно бебе, което оцеля при клането, е в болница.
След убийството бе организирана голяма операция за издирване на мъжа на цялата територия на Хърватия. Около 4 часа сутринта местонахождението му бе открито и при арестуването той извършил самоубийство.
Мотивът за убийството засега е неизвестен, но се предполага, че става въпрос за ревност.
Още от Свят
Криза в Крим и Севастопол: Обявиха извънредно положение
"Този режим се приема за рационализиране на финансовите, паричните, кредитните, договорните и други отношения, както и въпросите за възстановяване на щетите."
Тревога в Румъния: Дронове лятат опасно близко до украинската граница
Министерството на националната отбрана на Румъния са информирали съюзническите структури в реално време за ситуациите, породени от атаките и поддържа постоянен контакт с тях
Полицията в Париж настоя за отмяна на Прайд шествието заради жегите
Прайд шествието в Париж засега е насрочено да започне в събота, на 27 юни, следобед