28 Юли, 2026

Нападателят мошеник на Барселона със самолет за 9,1 млн. долара

Нападателят на Барселона и бразилски национален отбор по футбол Неймар има частен самолет за 9,1 милиона долара, съобщава испанското издание "Марка". Покупката е направена през август 2015 г. Машината е марка "Чесна". Самолетът може да вози до 12 пътници и да развие скорост от 890 км/ч. Аеропланът може да лети нон-стоп 5000 км, съобщават от изданието. 

Припомняме ви, че на 18-и март Федералния съд на Сао Пауло нареди на играча, който е обвинен в измама и укриване на данъци. Той трябва да плати 45 милиона евро (50,8 милиона долара). Решението не е окончателно и нападателят може да обжалва това.

Сподели:
Опожариха стратегическо руско петролно депо в Удмуртия на 1300 км от украинската граница

Опожариха стратегическо руско петролно депо в Удмуртия на 1300 км от украинската граница

На 27 юли и през нощта на 28 юли 2026 г. подразделения на украинските отбранителни сили са нанесли удари по няколко важни противникови обекта, като част от усилията за намаляване на военния и икономическия потенциал на руския агресор, съобщи украинският Генерален щаб

Мицкоски се запъна: Няма да има промени в Констицията ни...

Мицкоски се запъна: Няма да има промени в Констицията ни...

По думите на македонския премиер България не зачита правата на македонската общност. Това се нарича тормоз

Черна гора въведе визи за руснаци, беларуски, турци, китайци и граждани на Саудитска Арабия

Черна гора въведе визи за руснаци, беларуски, турци, китайци и граждани на Саудитска Арабия

В продължение на години руснаците традиционно са били втората по численост група чуждестранни туристи в Черна гора след посетителите от Сърбия

Коментари (0)