27 Декември, 2025

Небостъргач гори във Франция

Небостъргач гори във Франция

Пламъци и дим се издигат от върха на един от небостъргачите в парижкия бизнес квартал Дефанс, предава електронното издание на в. "Фигаро". Към района са се насочили пожарникарски екипи.Пламъците са обхванали един от двата небостъргача на комплекса, известен с името "Сърцето на Дефанс", построен през 2001 г. от компанията Буиг и включващ две кули на по 40 етажа и три жилищни сгради на по осем етажа с обща площ 350 000 квадратни метра. Предполага се, че пожарът е причинен от възпламеняване в електрическата инсталация на покрива на сградата. Сега последните етажи на сградата са обхванати от гъст дим. 

Сподели:

Коментари (0)

В САЩ прахосвали пари от бюджета за обучение на порове да пият алкохол и маймуни да играят видеоигри 

В САЩ прахосвали пари от бюджета за обучение на порове да пият алкохол и маймуни да играят видеоигри 

Това е докладвал републиканският сенатор Ранд Пол от Кентъки в годишния му отчет за разточителните федерални разходи. 

Ген.Кирил Буданов: На Русия са ѝ нужни преговори, защото войната срещу Украйна се  оказа твърде тежка

Ген.Кирил Буданов: На Русия са ѝ нужни преговори, защото войната срещу Украйна се оказа твърде тежка

Също така началникът на ГУР реагира на информацията, че президентът на САЩ Доналд Тръмп е искал да постигне сключване на мирна сделка между Украйна и Русия до Коледа.

Ген Бен Ходжис: Уиткоф и зетят на Тръмп искат да сключат сделка и да си тръгнат, но Путин...

Ген Бен Ходжис: Уиткоф и зетят на Тръмп искат да сключат сделка и да си тръгнат, но Путин...

"Единственият начин за водене на преговори с Русия е да се действа силно и твърдо, без да се отстъпва пред нейните искания", смята той.