19 Март, 2026

Орбан изригна: Вълната от мигранти и бежанци към Европа е заговор на пазарни "спекуланти"

Орбан изригна: Вълната от мигранти и бежанци към Европа е заговор на пазарни "спекуланти"

Виктор Орбан

Трябва да се води война срещу Орбан и теорията му за мултикултурна Европа

Унгарският премиер Виктор Орбан определи вълната от бежанци и мигранти към Европа през последните години като заговор на пазарни "спекуланти", целящи да увеличат печалбите си, предаде ДПА.

"В Европа ставаме свидетели на прехвърляне на население", каза Орбан в интервю за унгарското радио. "Нещата донякъде се случват така, че спекуланти като Джордж Сорос могат да правят много пари", добави той.

Унгарският премиер е категоричен, че "срещу Сорос трябва да се води борба", защото той и "неговата армия" искат "мултикултурна Европа", а не "традиционните ценности на християнска Европа".

Сподели:

Коментари (0)

Пропагандист на Кремъл взриви руснаците: Путин е военен престъпник и крадец

Пропагандист на Кремъл взриви руснаците: Путин е военен престъпник и крадец

Иля Ремесло подкрепяше войната срещу Украйна, но се разочарова от Путин. За последен път толкова открито диктаторът в Русия беше критикуван от Игор Гиркин-Стрелков и Алексей Навални.

Моджтаба Хаменей: Убийците на Лариджани ще платят цената

Моджтаба Хаменей: Убийците на Лариджани ще платят цената

"Без никакво съмнение убийството на една такава личност говори за нейната значимост", се казва в изявлението на върховния лидер на Иран

САЩ и Израел удариха най-голямото газово находище в света,  Иран обеща да отговори на атаката

САЩ и Израел удариха най-голямото газово находище в света, Иран обеща да отговори на атаката

То играе решаваща роля за снабдяването на Иран с газ и има съществено значение за световния газов пазар