22 Февруари, 2026

Откриха живо изчезнало след атентата в Барселона дете

Откриха живо изчезнало след атентата в Барселона дете

По време на атаката се отделило от майка си

Каталунските власти откриха изчезналото 7-годишно момченце Джулиан Кадман живо и здраво в болница, предадоха световните агенции.

Момчето беше сред издирваните лица, след като по време на атаката се отделило от майка си. 

Към момента състоянието му не се съобщава. Майката на Джулиан е в сериозно, но стабилно състояние.

Детето е с австралийски и британски паспорт. Бащата, който живее в Лондон, вече се намира в Барселона, но не е ясно дали се е събрал със сина си.

Междувременно властите продължават да издирват последния известен на този етап заподозрян за терористичното нападение в Барселона. Атаката отне живота на 13 души и рани над 100.

Сподели:

Коментари (0)

Екатерина Михайлова: Това, което виждаме в Народното събрание, е кошмар

Екатерина Михайлова: Това, което виждаме в Народното събрание, е кошмар

„Прошката е много личен акт, обществото не може да я дава колективно, защото това би било в разрез със смисъла ѝ", каза тя

Сибига: Русия нанесе ракетен удар по американско предприятие

Сибига: Русия нанесе ракетен удар по американско предприятие

Той подчерта, че не става дума за военен обект, а за завод, който работи от 90-те години на миналия век и е една от първите големи инвестиции на САЩ в независимата икономика на Украйна

Стив Уиткоф: Ще срещнем Зеленски и Путин

Стив Уиткоф: Ще срещнем Зеленски и Путин

„Възможно е това да бъде тристранна среща с участието на президента (Тръмп – б.р.). Ще видим", каза той