28 Декември, 2025

Пребиха зверски кандидат-президент на Украйна

Пребиха зверски кандидат-президент на Украйна

Депутатът и кандидат за президент на Украйна Олег Царев е в тежко състояние, след като му е бил нанесен побой, съобщава УНИАН.

След края на предаването по телевизия ICTV депутатът Царев е станал обект на нападение от страна на агресивна въоръжена тълпа, блокирала сградата на телевизията.

Царев дойде в телевизията, за да участва в предаването "Свобода на словото", уточнява БГНЕС.

Активисти проникнали в автомобила на депутата, в който са били намерени три пушки помпи и боеприпаси за автомат "Калашников". Гумите на колата на Царев и тези на неговите охранители са срязани.

Друг кандидат-президент - Михаил Добкин от Партията на регионите, който трябваше да участва в програмата "Свобода на словото", пък бе залят със зелена боя и посипан с брашно до сградата на телевизията.

Сподели:

Коментари (0)

Канада обяви нови близо 2 милиарда долара за Украйна

Канада обяви нови близо 2 милиарда долара за Украйна

Канадският премиер Марк Карни осъди „варварството“ на последната бомбардировка на Киев от Москва, по време на срещата си с украинския президент Володимир Зеленски

Разликата в загубите между ВСУ и армията на Русия достигна "абсурдни цифри“: 1:15

Разликата в загубите между ВСУ и армията на Русия достигна "абсурдни цифри“: 1:15

В Купянск и околностите му ситуацията се намира под контрола на Силите за отбрана, а руската групировка в града фактически е лишена от логистика и изпитва остър недостиг

В Китай откриха огромно подводно златно находище

В Китай откриха огромно подводно златно находище

Пекин напоследък засилва проучването на минерали в цялата страна, като инвестира близо 64 милиарда долара в тази област от 2021 г. насам.