Путин лично се увери, че има лекарства в обектите
Руският президент Владимир Путин посети аптека в Санкт Петербург след среща, свързана с осигуряването на лекарства на гражданите. Държавният глава поиска лично да провери, дали има налични лекарства в обекта. Управителката го увери, че са налични дори животоспасяващи лекарства, както и всички основни медикаменти.
Жената се оплака на руския президент, че ѝ забраняват да си сложи по-голяма реклама, за да не разваля историческия облик на Санкт Петербург. Той отговори, че е влязъл в нейния обект, защото е видял сегашната ѝ реклама.
На тръгване Путин беше посрещнат от местни жители, които видяха президентската. Един от тях каза, че сметнали държавния глава за болен. "Благодарение на Бога, не съм", отговори руският президент.
Още от Свят
Долната камара на румънския парламент прие "служебно" закон за обединение на Румъния и Молдова
Според проведено неотдавна проучване, 7 от 10 румънци (71,9%) биха гласували с „да“ на референдум за обединение на Румъния и Молдова
Скопие привика българския посланик в РС Македония заради нота срещу семейството на Мицкоски
Македонският външен министър Тимчо Муцунски определи случая като „абсолютно неприемлив начин на комуникация между две държави“ и поиска бърза реакция от българските институции
Убиха заподозрян от ИДИЛ при акция преди срещата на върха на НАТО в Турция
Той е бил застрелян, докато съпругата му, също заподозряна във връзки с ИДИЛ, е била ранена и арестувана