27 Май, 2026

Ралица Василева: Ако Тръмп създаде работни места, хората ще му простят

Ралица Василева: Ако Тръмп създаде работни места, хората ще му простят

„Ако президентът Доналд Тръмп успее да създаде работни места, американците ще му простят много други неща и ще има възможността да действа и против мнението на своята партия”, прогнозира пред бТВ журналистът Ралица Василева.

По думите й жените, които участваха в многохилядни протести, също биха му простили, но това зависи от политиките на Доналд Тръмп.

„Какви ще бъдат тези политики, дали ще назначи върховни съдии, които ще се опитат да премахнат правото на легален аборт в Америка, притеснени са и за други каузи и теми, като имиграцията”, поясни Василева.

„Доналд Тръмп постъпва в администрацията с рекордно нисък рейтинг”, добави още журналистът. „Той не възприема себе си като политик, нито неговите симпатизанти го възприемат като такъв. Тръмп много показателно и символично избра песен на Франк Синатра за първия си танц – I did my way”, каза още журналистката.

На въпрос дали американските граждани се страхуват от Русия, Василева отговори: „Това е голям проблем за всички, че една чужда държава се е опитала да повлияе на демократичния процес в Америка с кибератаки и хората искат да знаят истината”.

Сподели:
Украйна въвежда „логистически локдаун“ за руската армия: Фьодоров разкри подробности

Украйна въвежда „логистически локдаун“ за руската армия: Фьодоров разкри подробности

Още това лято руската армия трябва да усети „логистически локдаун“ благодарение на засилените удари със сре

YouTube започва да обозначава автоматично видеоклиповете, генерирани с AI

YouTube започва да обозначава автоматично видеоклиповете, генерирани с AI

Аторите ще могат да оспорват поставените етикети, ако смятат, че съдържанието им е неправилно обозначено като генерирано с AI

Потвърдено: Техеран е получил проект за споразумение със САЩ

Потвърдено: Техеран е получил проект за споразумение със САЩ

Иран трябва да възстанови търговското корабоплаване през Ормузкия проток до нивата преди войната в рамките на един месец

Коментари (0)