28 Декември, 2025

Семейството на Боби Кристина се струпва в болница „Еймъри“

Семейството на Боби Кристина се струпва в болница „Еймъри“

Все повече членове на семейството на Боби Кристина Браун се събират в болница „Еймъри“ в Атланта, където лежи в кома 21-годишната дъщеря на Уитни Хюстън. Там пристигна и баба й – Сиси Хюстън, която е майка на световноизвестната певица и баба на Боби Кристина, съобщава Си Ен Ен.

Бащата на девойката – соул певецът Боби Браун, не се е отделял от нея в последните няколко дни.

Продължава да е неясно медицинското състояние на Боби Кристина. Всички новопоявили се информации – че е изпаднала в мозъчна смърт и че системите й са изключени, веднага бяха опровергани от членовете на семейството. Източник на Си Ен Ен обяснява, че реалното й състояние ще бъде ясно едва след като лекарите намалят медикаментите, с които я държат в кома.

Семейството на 21-годишната девойка продължава да таи надежди, че има шанс да се оправи.

Годишнината от трагичната смърт на Уитни Хюстън наближава. На 11 февруари 2012 година световната звезда беше намерена удавена във вана хотел в Бевърли Хилс. Единствената й дъщеря – Боби Кристина, понесе тежко загубата и се опита да притъпи болката с наркотици. Три години по-късно тя също беше намерена припаднала във вана в поза, подобна на тази, в която е открита майка й. Близките на Боби Кристина силно се надяват 11 февруари да не се окаже двойно фатална дата за семейството.

Сподели:

Коментари (0)

Вучич клекна пред протеста: Ще има предсрочни избори

Вучич клекна пред протеста: Ще има предсрочни избори

"Те просто няма да са толкова щастливи, когато преброят гласовете. Ще ги победим навсякъде в Сърбия“, каза той пред сградата на Народното събрание в центъра на Белград.

Притискат Мерц: Не е достатъчно да се подкрепя Зеленски по телефона, дайте му ракети „Таурус“!

Притискат Мерц: Не е достатъчно да се подкрепя Зеленски по телефона, дайте му ракети „Таурус“!

„Путин иска да смаже Украйна и по Коледа изпраща смърт“, каза вицепрезидентът на германския Бундестаг Омид Нурипур

 Любчо Георгиевски: Ние се защитаваме от българската история? Кого правите на глупак в тази държава?

Любчо Георгиевски: Ние се защитаваме от българската история? Кого правите на глупак в тази държава?

"Ние сме в пълен процес на сръбска асимилация по всякакъв признак", заяви бившият македонски премиер