Тази нощ в Донецк отново е имало обстрел. Жилищен блок е бил подпален, предаде Новое время.
В 21:30 местно време е бил започнат артилерийски обстрел, въпреки обявеното примирие.
Докладва се и за обстрел с тежка артилерия в района на Опитново-Песков в Донецка област.
Според украински данни сепаратистите от така наречената Донецка народна република продължават да обстрелват украинската армия.
Още от Свят
Москва изпрати силен сигнал към Белград: Благодарим, че не се огънахте под натиска
Руският сенатор Константин Косачов изтъкна, че Сърбия е сред малкото държави, която продължава да поддържа самостоятелен външнополитически курс
Повреда в комуникационната система блокира временно влаковете в Германия
Причината за спирането на влаковете са били смущения в работата на цифровата комуникационна система GSM-R, използвана за координиране на железопътните операции
Тръмп изригна: Имахме Иран на колене, а Конгресът "безсмислено гласува" срещу мен
Тези сенатори току-що направиха задачата ми по-трудна, но аз ще я изпълня по един или друг начин, защото винаги постигам целите си, написа американския президент в социалните мрежи