Складови помещения горят в столицата на Грузия. Трима души с изгаряния са били откарани в болницата в Тбилиси, а други двама се считат за безследно изчезнали, съобщава ТАСС.
По данни на Службата за извънредни ситуации, пожарът е възникнал внезапно и е обхванал бързо складовите помещения. В гасенето на огъня участват 15 екипа пожарникари и хеликоптер.
Още от Свят
Румъния: Радарите ни не са засекли нито един обект, който да пресича въздушното пространство в посока към България
Преди експлозията не са засечени въздушни цели, които да сочат подобно нещо
Тревога в Германия: Дронове летят над ремонтната база на Patriot в Мехерник
Полицията разследва предполагаемо неоторизирано заснемане на военни съоръжения, оръжия или класифицирани зони. Военната контраразузнавателна служба и Съвместният център за защита от дронове в Берлин също участват в разследването
Полицията в Лайпциг разположи допълнителен специализиран радар на летището след случая с дрона-камикадзе
Той може да засича приближаващи дронове от по-голямо разстояние и да проследява траекторията им