26 Февруари, 2026

Стачката на „Луфтханза“: всеки втори полет на дълги разстояния ще бъде отменен

Стачката на „Луфтханза“: всеки втори полет на дълги разстояния ще бъде отменен

Стачката на пилотите на германската авиокомпания „Луфтханза“ отново ще доведе до значителни промени в разписанието на полетите, съобщава телевизионният канал ZDF.

Предвижда се по време на стачните действия, които ще стартират в 8 часа сутринта във вторник и ще приключат в полунощ, да бъде отменен всеки втори полет, изпълняван на дълги разстояния.

Така общият брой на анулираните междуконтинентални полети на германската компания ще достигне 84, заявиха от ръководството на „Луфтханза“. Редовният график ще бъде възстановен най-рано в сряда, когато компанията ще опита да достигне компромис със служителите си. 

Сподели:

Коментари (0)

Хилари Клинтън настоя Тръмп да бъде разпитан  под клетва за връзките си с Епстийн

Хилари Клинтън настоя Тръмп да бъде разпитан под клетва за връзките си с Епстийн

Тя даде показания пред комисия в Камарата на представителите

Париж изригна: Кремъл размахва ядреното плашило, а обвинява Киев за "мръсната бомба"

Париж изригна: Кремъл размахва ядреното плашило, а обвинява Киев за "мръсната бомба"

От френското Министерство на отбраната считат, че обвиненията, отправени от руснаците относно предполагаемата подготовка за прехвърляне на ядрени компоненти на Украйна, за „безотговорни и груби провокации“

Още един американският самолетоносач потегли към Близкия изток

Още един американският самолетоносач потегли към Близкия изток

„Джералд Форд“ от американския боен флот през последните дни беше в базата "Суда" на остров Крит