Описвайки телефонен разговор с Тръмп след изборите в Южна Каролина през февруари 2016 г., Гингрич пише, че Тръмп похарчил доста по-малко от планираното
Бившият председател на Камарата на представителите на Конгреса на САЩ Нют Гингрич разкрива в нова книга, че Доналд Тръмп мислел, че да се кандидатира за президент ще струва колкото една яхта и ще бъде "доста по-забавнo".
Гингрич, който е приятел на Тръмп, разказва, че се срещнал с него през януари 2015 г. и двамата обсъждали колко би струвала евентуалната кандидатура на Тръмп.
След като помислил за момент, Тръмп казал:
"70 – 80 млн. долара, това е колкото една яхта. Това обаче ще е много по-забавно от купуването на яхта" пише Гингрич в книгата си "Да разбереш Тръмп".
Описвайки телефонен разговор с Тръмп след изборите в Южна Каролина през февруари 2016 г., Гингрич пише, че Тръмп похарчил доста по-малко от планираното.
"В края на разговора той заяви: Между другото ти казваше, че ще трябва да похарча 80 млн. долара, но похарчих 30 млн. долара. До известна степен се чувствам зле".
Още от Свят
Мобилизация в Русия може и да няма - това обаче не е повод за радост
Новите войници трябва не само да бъдат събрани, но и да бъдат обучени, облечени, нахранени, оглавени от командири и в крайна сметка отведени на мястото на бойните действия
ФБР вече няма да отхвърля кандидати за работа, които са наемали проститутки
Процесът предизвика загриженост от страна на настоящи и бивши агенти
Сомалия и Турция освободиха похитен кораб, убити са 14 пирати
От началото на годината край бреговете на Сомалия са извършени най-малко 15 нападения - рекорден брой от 2013 г. насам