Неизвестен нападател нападна с нож и рани тежко двама полицаи в малкия норвежки град Венесла, съобщи Франс прес. Двете жертви са настанени в болница в съседния град Кристиансан. Те са в тежко състояние, но без опасност за живота, каза представител на местната полиция.
Малко след нападението в центъра на Венесла полицията разположи голям брой свои служители, което доведе до арестуването на един заподозрян. Единият от полицаите е бил намушкан с нож в гърлото, съобщи местен вестник, като цитира очевидец на нападението.
Още от Свят
Украйна атакува рафинерия в Тюмен - отвъд Урал, в Сибир
Местни жители публикуват кадри, показващи дим и огън над рафинерията
Тръмп отново нападна Мелони: Иска да ми е приятелка, за да повиши рейтинга си - не, благодаря
Заради скандалните изявления на американския президент планираната визита в САЩ на италианския външен министър Антонио Таяни беше отменена
Иран отново затвори Ормузкия проток - оправда се с Израел и САЩ
Техеран заплаши, че ще бъдат планирани следващи стъпки, ако израелските удари срещу "Хизбула" продължат