Един от полицаите стрелял във въздуха, а тя задействала взрива
Жена се самовзриви близо до контролен пункт на полицията в покрайнините чеченската столица Грозни, съобщи РИА Новости.
Инцидентът е станал около 16.00 ч. местно време. Жената се доближила до контролния пункт, служителите на реда забелязали странното й поведение и й казали да спре. Един от полицаите стрелял във въздуха, а тя задействала взрива.
Според източници жената е била родом от Дагестан.
Още от Свят
Новото искане на Иран към САЩ: Ако Тръмп иска да постигне споразумение...
В рядко интервю за CNN Резаи хвърли светлина върху вижданията на иранските стратези за следвоенното бъдеще на страната, съдбата на Ормузкия проток и възможните действия на Иран при ново нападение.
18 републиканци срещу Тръмп! Камарата на представителите на САЩ одобри нова помощ за Украйна
Документът беше внесен за гласуване благодарение на специална процедура – така наречената петиция за освобождаване от обичайния ред
Тръмп коментира откритото писмо на Зеленски до Путин: Аз ги доведох до тази позиция
„Нека се разберат“, заяви той, като отново повтори тезата си, че ако е бил президент на САЩ, войната между Русия и Украйна никога нямало да започне