31 Март, 2026

Жертвите на наводненията в Гърция станаха 20

Жертвите на наводненията в Гърция станаха 20

Очаква се днес времето още да се влоши

Жертвите на потопа от миналата седмица станаха 20.

Гръцките власти обявиха, че са намерили тялото на още един от изчезналите след наводненията в Атика от сряда миналата седмица. С това броят на загиналите достигна 20 души, пише гръцкото електронно издание Ekathimerini, цитирано от "Фокус".

Все още двама души са в неизвестност след тежките наводнения от 15-и ноември.

Междувременно дъждовете в страната продължават, очаква се след обилните валежи в неделя времето да се влоши още повече в понеделник.

Сподели:

Коментари (0)

Полша отклони искане на САЩ  да даде система „Пейтриът“ за Близкия изток

Полша отклони искане на САЩ да даде система „Пейтриът“ за Близкия изток

„Нашите системи „Пейтриът“ и техните оръжия се използват за защита на полското въздушно пространство и източния фланг на НАТО. В това отношение не е настъпила каквато и да е промяна и нямаме планове да ги местим никъде!"

"Чудо е, че оцеляхме": спомени от ужаса в Буча, от ада на земята

"Чудо е, че оцеляхме": спомени от ужаса в Буча, от ада на земята

"Основните престъпления в Буча са били извършени от парашутистите от Псковската дивизия и от руската Национална гвардия"

Коща призова иранския президент да гарантира свободата на корабоплаването в Ормузкия проток

Коща призова иранския президент да гарантира свободата на корабоплаването в Ормузкия проток

"Смъртта на невинни хора, включително на тези в девическото училище в Минаб, предизвиква дълбоко съжаление“