13 Август, 2026

13-годишна опита да се самоубие в пазарджишко село

13-годишна опита да се самоубие в пазарджишко село

13-годишно момиче от пазарджишкото село Бяга е направило опит за самоубийство, като е погълнало голямо количество лекарства. Ученичката е в токсикологичното отделение на болницата в Пазарджик и живота и вече е вън от опасност. Инцидентът е станал във вторник, съобщи "24часа". Момичето живеело с баба си. Във вторник възрастната жена видяла, че внучката и е в не добро здравословно състояние и повикала Бърза помощ. Детето първоначално било закарано в болницата в Пещера, а след това транспортирано в Пазарджик. Имало е реална опасност за живота на момичето, но след намесата на токсиколозите то е стабилизирано и се възстановява, съобщиха от здравното заведение. Изясняват се причините довели до опита за самоубийство на малолетната ученичка.

Сподели:
Фериботът в Оряхово е в криза заради ниските води на Дунава, служителите зоват за помощ

Фериботът в Оряхово е в криза заради ниските води на Дунава, служителите зоват за помощ

През последните четири години дружеството периодично е търпяло загуби заради засушаването. Досега обаче не се е стигало до толкова продължително прекъсване в неговата работа.

 Какво ще зърнем от България -  Европа потъва в пълно слънчево затъмнение на 12 август

Какво ще зърнем от България - Европа потъва в пълно слънчево затъмнение на 12 август

Космическият танц ще докосне родното небе за едва десетина минути, а геометрията на затъмнението оставя много тесен времеви прозорец за наблюдение непосредствено преди самия залез.

WSJ: Държавите от Залива приемат очертаващата се реалност в Ормуз с ирански контрол

WSJ: Държавите от Залива приемат очертаващата се реалност в Ормуз с ирански контрол

Износителите на петрол и газ не харесват подготвяното ново споразумение за повторно отваряне на водния път, но го виждат като най-добрия от лошите варианти, съобщава The Wall Street Journal

Коментари (0)