23 Юни, 2026

1500 потребители без ток в центъра на София заради авария

1500 потребители без ток в центъра на София заради авария

1500 потребители са без ток в центъра на София заради авария, работи се по отстраняването й в най-кратки срокове. Това съобщи за Фокус говорителят на ЧЕЗ Борислава Луканова. Тя уточни, че без електрозахранване са части от улиците „Бачо Киро”, „Будапеща”, „Бенковска”, „Поп Богомил”, „Св. Кирил и Методий”, „Екзарх Йосиф” и „Раковска”. „1500 потребители са без електрозахранване в момента. "Аварията се локализира и ще бъде отстранена в кратки срокове”, коментира тя. Луканова допълни, че никъде другаде на територията, която обслужва ЧЕЗ няма аварии с електрозахранването.

Сподели:
10-то издание на Празника на тетевенската саламура и ракия събра стотици гости на Тетевен

10-то издание на Празника на тетевенската саламура и ракия събра стотици гости на Тетевен

Събитието събра представители на кметства, читалища, махали, местни хотелиери и ресторантьори, училища, служители от Планинската спасителна служба - Тетевен, които освен саламура, представиха и характерни ястия от района

Нови ремонти по ключови пътища, промени в движението по АМ "Тракия" и Пловдивско

Нови ремонти по ключови пътища, промени в движението по АМ "Тракия" и Пловдивско

АПИ призовават шофьорите да бъдат внимателни, да спазват временната организация на движението и ограниченията на скоростта и да не предприемат рискови изпреварвания по ремонтните участъци

Ходовете на посредниците за разхлабване на хватката между САЩ, Иран, Израел и Ливан

Ходовете на посредниците за разхлабване на хватката между САЩ, Иран, Израел и Ливан

Споразумението отваря Ормузкия проток, поставя началото на преговори за ядрената програма на Иран. Но след боевете през последните два дни Иран обяви в събота, че е затворил водния път и заяви, че ще съсредоточи преговорите върху разрешаването на ситуацията в Ливан, пише The Wall Street Journal

Коментари (0)