16 Януари, 2026

Арестуваха мъжа, убил хладнокръвно жена си на пътя Русе-Бяла

Арестуваха мъжа, убил хладнокръвно жена си на пътя Русе-Бяла

Задържаха мъжа, който е заподозрян за хладнокръвното убийство на жена на пътя Русе-Бяла. 30-годишна жена беше убита след скандал в кола вчера, а според свидетел, мъжът я наръгал многократно.

Според информацията, двамата са пътували в лек автомобил по пътя, когато шофьорът наръгал своята спътница с нож. Тя слязла от автомобила в движение и започнала да тича в обратна посока - към Русе. Мъжът спрял колата, слязъл и настигнал жената, след което я наръгал още няколко пъти, този път смъртоносно, и избягал в неизвестна посока. Тече разследване. Има и свидетел на трагедията.

В 18:40 часа вчера в полицията в Русе е постъпил сигнал от граждани, че на главния път към Бяла (близо до 9-ти километър) има труп на жена. Това съобщиха от областната дирекция на МВР.

На пътя е намерен и спрян лек автомобил марка „Бе Ем Ве”. Според първоначалната информация от служителите на реда, стигнали първи до местопроизшествието, има данни за насилствено причиняване на смъртта на жената, която е на 30 години.

Сподели:

Коментари (0)

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

Промяна в графика: правната комисия ще заседава след края на пленарния ден

В рамките на днешния парламентарен контрол са включени само два въпроса - един към министъра на регионалното развитие Иван Иванов и един към заместник министър-председателя Гроздан Караджов

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Германия изпраща призовки за набор на военослужещи

Писмата съдържат QR код и 16-цифрен код за достъп до онлайн въпросник, наречен „Военна служба“. Мъжете са длъжни да го попълнят за 4 седмици; участието е доброволно за жените.

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

Кошмар в София: Пожар взе живота на майка и двете й деца

В момента огънят е овладян, установяват се причините за трагичния инцидент