30 Април, 2026

Арестуват мъж 4 пъти заради имотен спор с братовчед му

Арестуват мъж 4 пъти заради имотен спор с братовчед му

Чавдар Сълов имал стар спор с братовчед си заради имот. Дворно място се оказало триъгълният камък в отношенията им. Мъжът има четири ареста и е бил обявен за общонационално издирване.

Арестуват ме, питам – за какво, момчета. А те ми казват: „Ти си знаеш“. И нещата се завъртат. Конвой, разследване, оправдаване – и пак до участъковия полицай – откъдето съм тръгнал“, разказва Сълов.

Той разказа още, че сестра му няма забрана за ползване на имота за разлика от него. Направих и адресна регистрация там и миналата година я изкара почти изцяло в този имот, но щом се появя аз - веднага идва и патрулка. После ми се налага да давам обяснения какъв съм и какво правя там. Явно това момче, което ми е първи братовчед съм го бил малко, каза Сълов.

Човекът опитал да се срещне с министъра на правосъдието (тогава) и настоящ вицепремиер Маргарита Попова – като последна надежда да спре тормозът срещу него, но и там ударил на камък.

Сълов и заяви, че за съжаление не е единственият, върнат от бездушните чиновници и оставен сам да се оправя с „частния си случай“.

Сподели:

Коментари (0)

Ремонт на АМ "Тракия" край Ямбол ограничава движението към Бургас

Ремонт на АМ "Тракия" край Ямбол ограничава движението към Бургас

Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на гражданите за причиненото неудобство, но дейностите са необходими, за да се осигури безопасността на движение и да се повиши комфортът на пътуване

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

„Казват, че „страхът е широк една миля и дълбок един сантиметър“ – възпрятието за страх е много по-голямо, отколкото реално представлява опасността, сподели Анди Доналдсън. За възможната опасност му напомни 2,5-метров крокодил, чакащ на стартовата рампа.

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Премиерът атакува проекта, ощетил финансово държавата, след оставката на борда, който от своя страна обвини държавата в липса на диалог