Столичното метро се обслужва от по-малко влакове поради техническа причина. Това съобщиха от пресцентъра на Столична Община. От там уточниха, че влаковете се движат през интервал 10-12 минути вместо редовните 4-5 към този час. Техническият проблем е свързан с влак, който е спрял да се движи в на изхода на депото в кв. „Обеля“ и препречва движението на останалите мотриси. До отстраняване на аварията метрото ще се обслужва от по-малко влакове, съобщи Фокус.
Още от Улицата
Ходовете на посредниците за разхлабване на хватката между САЩ, Иран, Израел и Ливан
Споразумението отваря Ормузкия проток, поставя началото на преговори за ядрената програма на Иран. Но след боевете през последните два дни Иран обяви в събота, че е затворил водния път и заяви, че ще съсредоточи преговорите върху разрешаването на ситуацията в Ливан, пише The Wall Street Journal
АПИ с предупреждение към шофьорите: Карайте внимателно в района на Ловеч и Кюстендил
И тази седмица продължават ремонтите по АМ "Хемус" и по пътя София - Кюстендил, където се премахва крайпътна растителност, което затруднява движението
Акция на МВР - обиски и арести в Пловдивския университет
Проверките са насочени към филиала на ПУ "Паисий Хилендарски" в Смолян, при които се изземват документи, свързани с обществени поръчки