9 Юли, 2026

Бизнесмен от Разград се самоуби

 Бизнесмен от Разград се самоуби

Простреляният труп на бизнесмен от Разград е намерен в понеделник в Западната промишлена зона в града, съобщи „Дарик“. Това е станало, след като роднини са обявили 50-годишния Себайдин Х. за издирване.

Разследващите смятат, че мъжът се е самоубил в неделя с личния си пистолет „Макаров“ с един изстрел в слепоочието, оставил е и предсмъртно писмо.

Предполага се, че лични причини са накарали собственикът на склад за алуминиева дограма да посегне на живота си.

Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)