2 Май, 2026

Борисов инспектира ремонтите по АМ "Тракия"

Борисов инспектира ремонтите по АМ "Тракия"

снимка: Фейсбук

Премиерът разговаря с работниците на виадуктите

Премиерът Бойко Борисов инспектира ремонтите по виадуктите на АМ "Тракия".

"Проверих напредъка на ремонтите по виадуктите на АМ "Тракия". Работи се без почивка. Очакванията са, че за първи юли ремонтите ще приключат", написа Борисов в пост на профила си в социалната мрежа "Фейсбук".

Иначе премиерът разговаря с работниците на виадуктите. Те го увериха, че до 1 юли, когато започва сезонът, ремонтите ще са приключили. На място била създадена извънредна организация на работа за ремонта на съоръженията.

Присъствието на Борисов на 70-метровия виадукт в ремонт беше сензационно за работниците. Те не пропуснаха да си направят селфи с него, както се вижда в споделеното в поста видео.
Сподели:

Коментари (0)

Обявиха бедствено положение заради свлачището по пътя Смолян - Пампорово

Обявиха бедствено положение заради свлачището по пътя Смолян - Пампорово

Теренът е силно компрометиран, а свличането е обхванало и десетки иглолистни дървета, които са повлечени по склона заедно със земните маси

Пропадна пътят Смолян - Пампорово, затвориха го

Пропадна пътят Смолян - Пампорово, затвориха го

В рамките на няколко часа пропадането се е разширило и е обхванало цялото платно

Изпадналата от парламента БСП поведе шествие на 1-ви май

Изпадналата от парламента БСП поведе шествие на 1-ви май

Инициативата на социалистите премина под мотото „Работим, а сме бедни. Втори живот няма“, начело беше лидерът Крум Зарков