16 Януари, 2026

Дива ревност е една от версиите за трагедията в Пловдив

Дива ревност е една от версиите за трагедията в Пловдив

Патологична ревност от страна на Благой Сапунджиев към жена му Йорданка, е една от версиите, по които работят разследващите, съобщава "24 часа".

Живеещите в кооперацията разказват, че счетоводителката е била красива жена, по която мъжете се заглеждали. Благой не е много познат сред съседите. Те се съмняват, че семейството може да има дългове, тъй като съпрузите карали поотделно хубави коли. 

Благой имал "Мицубиши", който паркирал пред жилищната сграда, а Йорданка вкарвала своята Тойота в охраняемия паркинг до кооперацията. От полицията все още отказват официална информация по случая. Преди 20-тина минути кола на съдебна медицина натовари трите трупа и ги откара за аутопсия.

Сподели:

Коментари (0)

Асеновград е 3-ти ден без вода: Върху спукания водопровод има къща

Асеновград е 3-ти ден без вода: Върху спукания водопровод има къща

Рано на 15 януари от ВиК съобщиха, че аварията е отстранена, като заради факта, че водопроводът преминава под нова къща, се е наложило да бъде изграден байпас около нея. Гражданите обаче посочват, че вода в чешмите им все още няма.

Терзиев забрави, че е кмет на София, а не само на 19 района

Терзиев забрави, че е кмет на София, а не само на 19 района

По време на днешното изслушване на кмета в Столичния общински съвет, той обяви, че има проблеми с боклука само в 5 района

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Битката с боклука: Събраха 116 тона отпадъци за 1 ден от 2 квартала

Стандартната дневна норма е 90 тона. Дейностите са извършени с ангажирането на общо 12 събиращи смет камиона, като работата на терен продължава и днес