Тежък пътен инцидент на първокласен път Е-79 взе жертва и прати четирима в болница. Най-тежко раненият при катастрофата е издъхнал 10 минути след приемането му в МБАЛ-Благоевград, информира БГНЕС.
До инцидента се стигнало, след като автомобил на хлъзгав път се е завъртял и ударил странично в друга кола. Катастрофата е стана на около 100 метра преди кръговото, на разклона за Кочериново, Рилски манастир и Лот 2 на автомагистрала „Струма”.
Ранените са откарани към Спешното на благоевградската болница. Останалите пострадали са приети в спешното на благоевградската болница. Двама от пътниците са по-тежко пострадали, други двама са се отървали с леки наранявания. Състоянието им се уточнява.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро