8 полицейски служители са пострадали при безредици в неделя вечер по време на футболния мач между "Пирин-Благоевград“ и "Левски".
Инцидентът е станал около 20:30 часа заради забавяне началото на футболната среща и невъзможност феновете на футболните клубове да закупят билети.
В резултат недоволните са започнали да хвърлят камъни, бутилки и други предмети по служители на полицията, които са охранявали спортното събитие.
Пострадали са осем полицаи. На шест от тях е оказана медицинска помощ, след което са освободени за домашно лечение, а двама са настанени в болница с комоцио без опасност за живота.
Задържани са девет души.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро