Хората недоволстват от ниската изкупна цена на българските плодове и зеленчуци и от некачествения внос, заливащ нашите пазари и търговски вериги.
След среща с министъра на земеделието в началото на седмицата протестите бяха прекратени за кратко в очакване на резултати. Едно от основните им искания беше държавата да дотира производството им.
Според производителите на зеленчуци предприетите мерки са незадоволителни. Те призовават представители на управляващите да отидат при тях в петък. От правителството обявиха, че готвят нови мерки за борба с нелегалния внос от съседни страни.
Още от Улицата
Криминален психолог за убийството в Пловдив: Действали са като глутница, за тях жертвата е била никой
Даниел Генков допуска, че част от участниците може да проявяват диссоциални черти, които се развиват при някои от подрастващите и се свързват с нездрава, проблемна семейна среда
Илиана Жекова от ГЕРБ: Не е нормално управленските решения за социалното подпомагане да се вземат в обратен ред
Ще продължа да настоявам Министерството да представи пълните мотиви и анализи, преди да бъдат предприети действия, които могат да променят из основи системата на социалното подпомагане
Ивайло Мирчев: Пеевски се нареди сред редовите пътници
Ореолът на недосегаемост не пада с една снимка от нормален полет, а с проверки, документи, произход на средства и реални последици, казва политикът