2 Февруари, 2026

КАТ спира регистрацията на коли, няма номера

КАТ спира регистрацията на коли, няма номера

Поради възникнал технически проблем във фирмата, ангажирана с изработването на регистрационните табели и невъзможност да бъде изпълнена доставката, отдел „Пътна полиция” временно преустановява дейността си по регистрация и пререгистрация на моторни превозни средства за следващите два дни - 12 и 13 януари , съобщиха от МВР. 

Служителите от отдел „Пътна полиция” имат готовност да възобновят работата си по регистриране на автомобилите, веднага щом получат заявеното количество табели. Във връзка с предстоящата доставка на регистрационни табели за ремаркета и полуремаркета от отдел „Пътна полиция” - СДВР напомнят на собствениците /физически и юридически лица/ на повече от пет от посочените превозни средства, че могат да се възползват от възможността за извършване на административната услуга по регистрация. 

За идентификация на превозни средства и/или монтаж на регистрационни табели извън пункта на отдел „Пътна полиция” – СДВР е необходимо да бъдат спазени следните изисквания: Собственици с не по-малко от пет превозни средства за първоначална регистрация, които притежават валиден документ да преминат преглед за техническа изправност. Собственици с не по-малко от пет превозни средства за промяна в регистрацията /регистрирани в страната/, които притежават валиден документ за преминат преглед за техническа изправност, съобщават от МВР. За да се възползват от административната услуга, собствениците е необходимо да подадат заявление в деловодството /стая 15/ на отдел „Пътна полиция” - СДВР на ул. „Лъчезар Станчев” № 4.

Сподели:

Коментари (0)

Австрия подготвя законопроект, забраняващ социалните мрежи за деца

Австрия подготвя законопроект, забраняващ социалните мрежи за деца

Целта е младите хора да бъдат по-добре защитени от вредно съдържание в платформите и в същото време да се увеличи отговорността на операторите на тези платформи

Три трупа откриха в Петрохан

Три трупа откриха в Петрохан

В момента полицията извършва оглед на мястото

Отличиха духовния водач Далай Лама с „Грами“ за разказ

Отличиха духовния водач Далай Лама с „Грами“ за разказ

„Приемам признанието с благодарност и смирение. Не го възприемам като нещо лично, а като признание за нашата споделена универсална отговорност“, отбеляза 90-годишният духовен водач в социалните мрежи