14 Юли, 2026

Крадецът от благоевградския КАТ платил вересиите си в бакалия, другите пари заровил в гората

Крадецът от благоевградския КАТ платил вересиите си в бакалия, другите пари заровил в гората

27-годишният Илия Илиев – Тарантулата е крадецът, който разби банковия клон на благоевградския КАТ вчера, съобщава кореспондентът на bTV в региона. Мъжът успял да отмъкне 16 000 лв. и 3000 евро, но се наранил при чупенето на прозореца, оставил следи и така бил издирен.

С една част от парите задържаният погасил свои задължения в хранителен магазин, а с друга обслужил свой борч в заложна къща. По-голямата част от плячката обаче заровил в гора.

За Илиев това е поредно провинение, като досието му започва с кражба от автомобил още преди пълнолетието му и там следват още редица криминални прояви.

Прокуратурата ще иска постоянен арест на мъжа. 

Сподели:
Майки от цялата страна излязоха на протест

Майки от цялата страна излязоха на протест

Родителите поставят и въпроса за актуализиране на компенсациите за деца, които остават извън системата на яслите и детските градини заради липса на места.

Доклад на ЕК: Населението в България трайно се топи и застарява

Доклад на ЕК: Населението в България трайно се топи и застарява

Според доклада може да се очаква, че към 2100 г. в България продължителността на живота ще достигне 90 години

На вниманието  на шофьорите: Реорганизират движението по АМ "Хемус"

На вниманието на шофьорите: Реорганизират движението по АМ "Хемус"

Ограничения ще има всеки ден от 8:00 до 17:00 часа в платното в посока София, от 14 до 17 юли включително, предупреждават от АПИ

Коментари (0)