14 Януари, 2026

Край на договорките на четири очи, Борисов да говори на улицата

Край на договорките на четири очи, Борисов да говори на улицата

Това обяви по Би Ти Ви един от организаторите на протестите Янко Петров. Той потвърди, че сред участниците и снощи е имало групички провокатори. Имали информация вътрешна, че една част от тези момчета са били платени от политически сила. Но също така имали и потвърждения, че и цивилни полицаи създават провокации.

Организаторите на протестите призоваха МВР да не бие невинните хора, а да наутрализира агресивните групички. Петров е категоричен, че са взели решение повече на улицата да не допускат хора с маски и с качулки.

Който иска да чупи витрини и да прави вандалски прояви, нека покаже лицето си и да носи отговорност, предупреди младият бунтар.

Сподели:

Коментари (0)

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

Ивайло Мирчев: Борисов прави това, което му заповяда Пеевски и нищо друго няма значение

„Хората на протеста са истинската сила и ние разчитаме на тях“, каза още съпредседателят на ДаБГ. 

Асен Василев към  протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

Асен Василев към протеста: Трябва да опазим вота – иначе ни връщат „индийската нишка“

. По думите му при въвеждането на скенери вместо машини контролът е само „на входа“, но не и „на изхода“ от тъмната стаичка.

Община Тетевен и Академията на МВР подписаха Меморандум за сътрудничество

Община Тетевен и Академията на МВР подписаха Меморандум за сътрудничество

Двете институции ще си сътрудничат в областта на образованието, което университетът предлага, като се предвиждат множество съвместни инициативи