„Най-много се страхувам децата ми да не излизат с хора, които приличат на мен”. Това каза боксовата легенда Майк Тайсън в човешка изповед пред съквартирантите в Къщата на „ВИП Брадър”. Тя протече под формата на пресконференция, в която въпросите задаваха обитателите на Нови Хан.Той призна от кого най-много се страхува: „Като малък от майка ми, сега от жена ми”.
„Употребата на наркотици и по-специално, че спрях да ги използвам е най-голямото чудо в живота ми”, сподели Тайсън. Той заяви, че любимите му неща в този живот са децата му, жена му и самият той.
„Ако някога попитат децата ми какъв е баща им, дано да кажат, че всичко, което имат е благодарение на майка им и баща им”, заяви Тайсън.
Това бе последната задача на боксьора в Къщата. На изпроводяк той си направи групово селфи със съквартирантите. На него отсъства само Емануела.
Тя заяви, че причината е, че световно известният боксьор я е свалял и затова не се е щракнала с него. „Дойде при мен и ми каза „trouble” (б. а. „беля”). Сваляше ме през цялото време – дори само с поглед”, заяви певицата пред съквартирантите.
Това обаче подразни Бергендорф, която веднага каза, че това не е вярно, защото той е свалял нея – дори е имал персонален въпрос към нея
Още от Улицата
Потомци на стари македонски родове: Рожби на комунистическите служби от двете страни на Осогово подклаждат вражда между българи и македонци
Искрено вярваме, че помирението е възможно „со кротце и со благо“, без крясъци и скандали от антиевропейски организации у нас и в РС Македония, се казва в отворено писмо, разпространено до медиите
София става сцена на първия климатичен фестивал „ЖЕГА ФЕСТ“ 2026
Организаторите събират на едно място граждани, учени, артисти и международни експерти с богата тридневна програма, посветена на бъдещето на столицата
Признание за Алма Матер: Влезе в престижна класацията на най-добрите университети в света
Подреждането е на консултантската организация Center for World University Rankings (CWUR), публикуваща най-големите академични класации на световните университети