29 Март, 2025

Мъж-канибал уби пациент в разградска болница

Мъж-канибал уби пациент в разградска болница

45-годишен канибал от разградска болница нападна и уби съседа си по стая. Той е разкъсал сънната му артерия и е пил от кръвта и ял от месото преди фаталния край.

Зловещият инцидент се е разиграл в психиатричното отделение на разградската болница, потвърди директорът на лечебното заведение д-р Гечо Жеков. Двамата мъже били в една стая, в която няма видеонаблюдение. След канибалската проява, шизофреникът започнал да блъска по вратата и когато пристигнали санитарите, избягал от отделението.

Д-р Жеков заяви, че е извършена вътрешна проверка на отделението и нарушения не са установени. Мъжът-канибал е с диагноза шизофрения. Преди дни се върнал от лечение в клиниката в Бяла. Пиел си редовно лекарствата, досега не е бил проявявал агресия.

Сподели:
Миа Сантова - притесних се, как се оказах руски шпионин?

Миа Сантова - притесних се, как се оказах руски шпионин?

Това е страшната война в този безумен свят - всеки може да направи сайт и да пише каквото реши, а ние нямаме механизъм да се защитим срещу такива атаки

Верижна катастрофа на АМ "Тракия" взе две жертви

Верижна катастрофа на АМ "Тракия" взе две жертви

Водачът, предизвикал пътното произшествие, бил пиян и неправоспособен, в момента е откаран в болница

Минаваме към лятното часово време, местим стрелките с един час напред

Минаваме към лятното часово време, местим стрелките с един час напред

Бенджамин Франклин, първият посланик на САЩ във Франция, за първи път предлага през 1784 г. на шега лятното часово време, за да осмее „мързеливите“ французи