9 Юли, 2026

Мъж загина при взрив в оръжейницата на “Арсенал”

Мъж загина при взрив в оръжейницата на “Арсенал”

При взрива е загинал един работник на оръжейницата в Мъглиж. 63-годишният мъж е бил с над 50% изгаряния по цялото тяло, разкъсани крайници, вътрешни и външни кръвоизливи. Веднага е откаран е в старозагорската болница, но въпреки усилията на лекарите е издъхнал.

Инцидентът стана около 12:00 часа. По непотвърдена информация от взрива има съборена сграда. На територията на оръжейницата не се допускат външни лица. Не се допуска и пожарната, "Арсенал" имат своя пожарна, която е на мястото на инцидента.

Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)