Хемодиализата във Видин работи на 100%. Това каза министърът на здравеопазването Кирил Ананиев в началото на правителственото заседание в отговор на въпрос на премиера Бойко Борисов дали работи хемодиализата във Видин, предаде репортер на Агенция „Фокус“.
„Ежедневно и ежечасно поддържаме връзка с Видин. Хемодиализиата работи на 100%. Всички необходими консумативи и материали са осигурени, няма никакъв проблем“, заяви Кирил Ананиев.
![Министър Ананиев: Хемодиализата във Видин работи на 100 %](/static/downloads/uploads/Images_3/K/kiril-ananiev.jpg)
Кирил Ананиев
Всички необходими консумативи и материали са осигурени
Фактор Фактор
Още от Улицата
Живков побъркал Държавна сигурност с разнопосочни нареждания за преименуването на българомохамеданите
Документът от 28 май 1965 г. и е на ДС подробно са описани различните нормативи разпоредби, които тогавашното правителство под ръководството на премиера Тодор Живков е дало в началото на същата година за извършване на подмяната на паспортите на тези хора
Етнографският музей школува децата как да си оплетат мартеници
Детската работилница е под мотото "На́ на тебе мартеница, дай на мене здраве“, тя е на всеки кръгъл час
500 кг боклук изхвърля средно българинът за година
Пластмасата е най-големият „донор“ за боклук, добрата новина е, че има намаление с 4.41% на пластмасовите опаковки в кофите за смет през 2023 година