8 Юли, 2026

Млад мъж е в кома след мистериозен инцидент в Студентски град

Млад мъж е в кома след мистериозен инцидент в Студентски град

Младеж на 23 години е в кома след инцидент в дискотека в Студентския град в София. Пострадалият се казва Кирил Евгениев Тодоров. Инцидентът е станал призори. Около 4 часа сутринта в сряда между него и друг клиент в заведението е започнала свада. Охраната е хванала Кирил и го е извела извън дискотеката.

След това Кирил е открит в безпомощно състояние пред дискотеката, с огромен хематом на главата и без да диша. Линейка го откара в Окръжна болница "Света Анна". От там съобщиха, че Кирил е в кома, в много тежко състояние с тежка мозъчно-черепна травма и белодробна емболия.

СДВР потвърди за постъпил в 4 часа сигнал за мъж в безпомощно състояние пред дискотека "Плаза", който е откаран в "Света Анна", но не се ангажира с коментар дали има задържан по случая. Според близък на пострадалия момчето имало сблъсък с охранители. 

Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)