27 Декември, 2025

Много слънце и жега през уикенда

Много слънце и жега през уикенда

Три дни с много слънце и максималните температури ще са от 24 до 30 градуса обещават синоптиците. Облаци ще има, но дъждове не се очакват в последния работен ден от седмицата, съобщи Нова тв. 

Над Черноморието ще е слънчево с купести облаци в следобед, но без валежи. Ще духа до умерен североизточен вятър. Температурата на морската вода ще е 22-23 градуса. Вълнението ще се задържи умерено. 

Над планините до обед ще е слънчево, а следобед ще се развие купеста облачност, от която валежи не се очакват. По високите части, над 2000 м, ще духа силен северозападен вятър. На връх Мусала максималната температура ще бъде около 6 градуса. Утре термометрите ще се качат още нагоре, слънчево и горещо ще е и в неделя.

Сподели:

Коментари (0)

„ДПС – Ново начало“ почете  41 години от кървавите събития в Могиляне

„ДПС – Ново начало“ почете 41 години от кървавите събития в Могиляне

От трибуната участниците в поклонението призоваха за толерантност и единство на различните общности, и призиви политическите сили да не се намесват в работата на ДПС-Ново Начало

Сняг вали в Северна България, 337 снегорина чистят пътищата в страната

Сняг вали в Северна България, 337 снегорина чистят пътищата в страната

АПИ призовава шофьорите да тръгват с автомобили, подготвени за зимни условия

Даниил, който отричаше Вселенския патриарх, сега му отива на гости

Даниил, който отричаше Вселенския патриарх, сега му отива на гости

Българският патриарх и и водената от него делегация пристигна на летище „Ататюрк“