Семейство от Плевен се нужда от 3000 паунда, за да прибере починалото си дете от чужбина.
17-годишният Даниел Димитров се лекувал от рак в Англия, но загубил тежката битка и починал на 2 януари тази година, съобщава "Стандарт".
Искам да ви помоля за помощ. Брат ми почина и нямаме необходими средства за транспортирането му до България. Цялото ни семейство ще се радва, ако успеем да съберем сумата и да го погребем в родното му място, разказва сестра му Лорна в социалните мрежи.
Добри хора от родния град на момчето са дарили определена сума, но тя не е достатъчна.
Всеки, който иска да помогне, може да го направи на:
IBAN GB20 BARC 20891503940098
SORT CODE 87-70-08
ACCOUNT NO 77820968
IBAN :GB84 TSBS 8770 0877 8209 68
Още от Улицата
"Боря се да постигнем феноменален успех" - кметът на Бургас за домакинството на „Евровизия”
„Ще дам много енергия в това, познавам в детайли възможностите на моя екип и ще ги изцедя като лимони"
Данни на НСИ: Средната пенсия за юни удари дъното
По принцип средната пенсия би следвало да расте, тъй като новоотпуснатите пенсии обикновено са по-високи от старите заради по-високия осигурителен доход
Тристранната ще обсъжда отново размера на минималната заплата
За днес е насрочена нова среща между социалните партньори в министерството на финансите заради несъгласие на синдикатите с механизма за определяне на минималното възнаграждение