27 Май, 2026

Около 100 души вече се събраха в кв. "Орландовци" за протеста (обновена)

Около 100 души вече се събраха в кв. "Орландовци"  за протеста (обновена)

Около 100 души се събраха в кв. "Орландовци" към този час, предаде Агенция „Фокус. Очаква се протестът да започне в 20:00 часа.

Граждани продължават да се събират на място. Към момента преминаването по ул. „Мара Бунева” и ул. „Железопътна” се осъществява нормално. Засилено е полицейското присъствие в района.

Протестиращите са разпънали балатум, който прилича на шахматна дъска. Някои от тях държат българското знаме в ръка. Един от протестиращите държи черно знаме с череп и надпис "Левски или смърт".

Сподели:
Разрасна се скандалът с отказа на САЩ за виза за руския зам.-министър на МНвР преди заседанието на ООН

Разрасна се скандалът с отказа на САЩ за виза за руския зам.-министър на МНвР преди заседанието на ООН

Отказът за виза идва на фона на сложен контекст в дипломатическите контакти между САЩ и Русия, които се характеризираха с периоди на предпазливост в ангажираността след завръщането на Доналд Тръмп в Белия дом за втори мандат

„Сила, скорост, смях“: Много спорт и игри в София на 1 юни

„Сила, скорост, смях“: Много спорт и игри в София на 1 юни

Събитията се провеждат на 31 май 2026 г. (неделя) от 10:00 ч. до 14:00 ч. на две ключови места в столицата в ж.к. „Люлин“ (парковото пространство срещу Кооперативния пазар) и в Княжеската градина

Отварят до дни друг път от Комотини до ГКПП "Маказа"

Отварят до дни друг път от Комотини до ГКПП "Маказа"

Пътната връзка от Кърджали до Комотини е изключително важна преди всичко за туристите

Коментари (0)