26 Април, 2026

Осъдиха бивш шеф на ЦСКА, ударил дъщеря на Фатик

Осъдиха бивш шеф на ЦСКА, ударил дъщеря на Фатик

2000 лв. глоба ще плати бившият шеф на ЦСКА Димитър Борисов за това, че е ударил с юмрук Адриана Тюркмен - една от дъщерите на убития подземен бос Филип Найденов-Фатик. Това реши днес Софийският районен съд.

Инцидентът станал на 27 август 2013 г. около 01,30 часа в столична дискотека. Адриана (по онова време на 17 г) празнувало рожден ден на приятелка. В заведението била и майка й. По някое време Адриана заедно с връстничките си Мария и Калина отишли до тоалетната. На излизане на входа ги пресрещнал Борисов. Преди това Калина го засякла, клатушкайки се, да излиза от дамската тоалетна, а друга жена го насочила към мъжката. Минути по-късно, когато момичетата излизали от тоалетната, Борисов дръпнал входната врата и забил юмрук в лицето на първата от тях - Адриана, без да я познава.
Борисов бе признат за виновен за нанасяне на лека телесна повреда по хулигански подбуди.

Ексшефът на ЦСКА обаче бе освободен от наказатена отговорност и се размина с административна глоба от 2000 лева. Той ще трябва да плати и 1050 лв. разноски по делото.

Сподели:

Коментари (0)

Дроневе на „Ти броиш“ блокираха опорочаването на вота на 19 април

Дроневе на „Ти броиш“ блокираха опорочаването на вота на 19 април

Нужно е едно голямо „благодаря“ за тези 3000 доброволци в рисковите секции, стотиците в екипите за дрон наблюдение и хилядите пред екраните, които следяха дистанционно видеонаблюдението в секциите в реално време за нередности

Иран осея Ормузкия проток с нова серия мини

Иран осея Ормузкия проток с нова серия мини

„Това е вторият случай, когато Иран минира пролива от началото на войната." Остава неясно дали всички мини от първата блокада са били открити и обезвредени.

Депутатите, избрани в две листи, решават от коя ще влязат в 52-ото Народно събрание

Депутатите, избрани в две листи, решават от коя ще влязат в 52-ото Народно събрание

Много нови лица, но и много стари познайници