17 Юни, 2026

Откриха майката на изоставеното 9-месечно дете край Пловдив

Откриха майката на изоставеното 9-месечно дете край Пловдив

Лилия Д. е майката на изоставеното в Пловдив 9-месечно бебе, научи TNS.bg Тя е разведена и има три деца. В момента живее на семейна начела с друг мъж в село край Пловдив. Все още не е ясна причината за изоставянето на детето. Тя е открита от полицията, след като публикувахме информацията за оставеното дето в кооперация на бул. „Васил Априлов” в Пловдив. Знае се само, че то е оставено от жена, която е пристигнала в сградата с детска количка, след което е изчезнала. Бившият й съпруг описва Лилия като лека жена. Хора от селото пък не проумяват постъпката й и изоставянето на детето в Пловдив. В профила си в социалната мрежа, жената от пловдивското село освен селфита с нея и децата, има и снимки на плеймейтката Николета Лозанова, на която явно подражава. Припомняме, че обитатели на жилищна сграда на булевард „Васил Априлов” в Пловдив се обадили в полицията привечер, когато намират детето. Униформените пристигат на място и откарват детето в болнично заведение. След щателен преглед от педиатър то бе поето от социалните служби. В дежурната на полицията са постъпили десетки обаждания от хора, които познават майката и бащата на 9-месечното бебе. Засега не е ясна причината за изоставянето на детето, нито какво са обяснили родителите на полицаите. Не са ясни и техните намерения и дали искат да си го приберат обратно. Знае се само, че то е оставено в сградата от жена, която е пристигнала в сградата с детска количка, след което е изчезнала. След публикуването на новината, много хора поискаха да осиновят красивото дете. Детето е с руса коса, кафяви очи, тежи около 10 килограма и е високо 75 сантиметра.

Сподели:
"Полиция, отбий!": Небрандирани полицейски коли с надписи спират агресивни водачи

"Полиция, отбий!": Небрандирани полицейски коли с надписи спират агресивни водачи

До 1 август в Пловдив ще бъде открита лаборатория за изследване на кръвните проби на шофьорите, резултатите ще излизат в рамките на 2 до 3 дни

Учениците от VII и X клас се явяват на матура по български език и литература

Учениците от VII и X клас се явяват на матура по български език и литература

Изпитът за седмокласниците е с начален час 9 часа и ще се проведе в 1637 училища, а за десетокласниците - в 8 часа в 1030 учебни заведения у нас

Откриха модерен STEM център в ОУ “ Васил Левски” в село Голям извор

Откриха модерен STEM център в ОУ “ Васил Левски” в село Голям извор

Центърът разполага с дигитален микроскоп, 3D принтер и скенер, резач на 3D модели, комплект за виртуална реалност, комплекти за лабораторни упражнения по Биология, Химия и Физика и др.

Коментари (0)