Пети ден продължава издирването на 19-годишен младеж от родопското село Смилян.
Ивелин Узунов изчезна мистериозно на 5 май сутринта. Откакто е в неизвестност телефонът му е изключен. Единствената следа, на която са попаднали близките му, е снимка от фотокапан за мечки, на която се вижда Ивелин.
В издирването му участват десетки доброволци от селото, близки и гранични полицаи, но следа от младежа все още няма.
Роднините му казват, че Ивелин няма проблеми, никога не е бягал от къщи.
Според последна информация той е бил забелязан в близост до село Чокманово.
От полицията в Смолян обясниха, че родителите на младежа са разделени. Майка му живее в София, затова са направени проверки на предполагаеми адреси, където би могъл да Ивелин. Но не са попаднали там на никаква следа.
Още от Улицата
"Боря се да постигнем феноменален успех" - кметът на Бургас за домакинството на „Евровизия”
„Ще дам много енергия в това, познавам в детайли възможностите на моя екип и ще ги изцедя като лимони"
Данни на НСИ: Средната пенсия за юни удари дъното
По принцип средната пенсия би следвало да расте, тъй като новоотпуснатите пенсии обикновено са по-високи от старите заради по-високия осигурителен доход
Тристранната ще обсъжда отново размера на минималната заплата
За днес е насрочена нова среща между социалните партньори в министерството на финансите заради несъгласие на синдикатите с механизма за определяне на минималното възнаграждение