Около 18.50 часа, в полицията е постъпил сигнал за възникнал пътен инцидент. На кръстовището на бул. „Ситняково“ и ул. „Черковна“ в София са се ударили трамвай и автобус. Това съобщиха от пресцентъра на МВР. На място незабавно са изпратени екипи на полицията и на Бърза помощ. Според първоначалната информация, петима души са с леки наранявания. Транспортирани са до болнични заведения за оказване на медицинска помощ, по данни към момента, няма сериозно пострадали.
Продължават действията по изясняване на причините, довели до катастрофата.
Движението в района на инцидента е натоварено. Пътни полицаи оказват съдействие на преминаващите оттам и пренасочват автомобилите по по-малко натоварени маршрути, предаде „Фокус”. Движението се осъществява много бавно.
Сред колоните от автомобили има и пожарна кола, която не може да достигне до мястото на произшествието.
Още от Улицата
Един загинал и 13 ранени при инциденти с тротинетки във Великотърновско за 2026 г.
„Пътна полиция” – Велико Търново обясни, че от 1 януари до днес на територията на областта са настъпили 12 произшествия с индивидуални електрически превозни средства. Има 13 ранени и една жертва.
Младежите от „Да, България” дариха на министър Димитър Стоянов стар "Москвич"
Младежите подаряват на министъра ретро автомобила, сравнявайки го със старите съветски изтребители, настоявайки той да го приеме, вместо да купува МиГ-овете и да осигури сигурност за българското небе
Метростанция „Красно село“ в София да носи името на ген. Иван Колев
Каквото и да направим за увековечаване делото и паметта на героя от Добрич, то все няма да е достатъчно