Криминалисти от Пловдив задържаха петима за кражби на автомобили. Действията по разследването са проведени под наблюдението на Районната прокуратура - Пловдив.
Извършители на 11 противозаконни отнемания на моторни превозни средства на територията на Пловдив са разкрити от служители на отдел “Криминална полиция” при областната дирекция на МВР, пише БЛИЦ.
В хода на работата са събрани доказателства, че в периода от юни миналата година до средата на март тази година петима мъже, в различно съучастие, са откраднали четири автомобила“БМВ”, три “Мерцедес”-а и по два автомобила от марките “Ауди” и “Фолксваген”. В качеството на обвиняеми са привлечени Б.И. /47 г./ и Я.К. /42 г./, и двамата от Радомир, А.Н./29 г./, И.Б. /30 г./ и Р.Р./31г./, всички от Перник. С мярка за неотклонение “задържане под стража” са Я.К. и И. Б., а с "парична гаранция" е Р.Р..Работата по документиране на случая продължават служители на отделите “Криминална полиция” и “Разследване”.


Коментари (0)