13 Август, 2026

Почина жестоко пребитата и изнасилена жена от Мирянци

Почина жестоко пребитата и изнасилена жена от Мирянци

Почина 53-годишната Параскева от Мирянци, пребита и изнасилена при пиянски запой по Коледа, съобщи в. "Марица". Жената бе с тежка черепно-мозъчна травма и множество други наранявания. Тя бе обявена за издирване след сигнал от страна на 66-годишен мъж от Мирянци, с който Параскева живеела на семейни начала. Той споделил, че тя отишла до техния 39-годишен общ познат в Пазарджик Димитър Д. и не се прибрала. 

Изпратеният на място полицейски екип открил жената жестоко пребита, изнасилена и в безсъзнание. Според медици от ОАРИЛ това е бил очакван край, тъй като пациентката е приета в изключително тежко състояние след побоя, с тежки черепно-мозъчни травми, довели до кома.

Работещите в отделението са направили всичко възможно за спасяването й, но не са успели да я върнат към живота.

Сподели:
Фериботът в Оряхово е в криза заради ниските води на Дунава, служителите зоват за помощ

Фериботът в Оряхово е в криза заради ниските води на Дунава, служителите зоват за помощ

През последните четири години дружеството периодично е търпяло загуби заради засушаването. Досега обаче не се е стигало до толкова продължително прекъсване в неговата работа.

 Какво ще зърнем от България -  Европа потъва в пълно слънчево затъмнение на 12 август

Какво ще зърнем от България - Европа потъва в пълно слънчево затъмнение на 12 август

Космическият танц ще докосне родното небе за едва десетина минути, а геометрията на затъмнението оставя много тесен времеви прозорец за наблюдение непосредствено преди самия залез.

WSJ: Държавите от Залива приемат очертаващата се реалност в Ормуз с ирански контрол

WSJ: Държавите от Залива приемат очертаващата се реалност в Ормуз с ирански контрол

Износителите на петрол и газ не харесват подготвяното ново споразумение за повторно отваряне на водния път, но го виждат като най-добрия от лошите варианти, съобщава The Wall Street Journal

Коментари (0)