Началникът на Клиниката по ортопедия в болница „Света Анна”, д-р Стефан Станчев е бил нападнат с метални пръти от двама маскирани. Инцидентът е станал в столичния квартал „Бели брези“, съобщиха от пресцентъра на МВР.
58-годишният лекар има сериозни наранявания на едното око. Ще му бъде направена спешна операция за спасяване на зрението му, съобщи Нова тв. Той е и с тежки лицево-челюстна и черепно-мозъчна травми. Сигналът за нападението е подаден тази сутрин към 7.20 часа.
Полицаите заварили лекаря в безпомощно състояние. По първоначални данни Станчев е бил нападнат с метални пръти от двама души, които били маскирани. Това се случило, докато разхождал кучето си в квартал „Бели брези“. Все още се изяснява кои са нападателите. Полицията е започнала работа по издирването им. Извършен е оглед на място, криминалисти на СДВР работят по установяването на фактите и обстоятелствата по случая.
Още от Улицата
Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов
Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА
Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители
"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото
От днес изплащат осъвременените пенсии
За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро